Typy zapięć

Zapięcia obróż

MARTINGALE 

OBROŻA MARTINGALE DZIAŁA NA ZASADZIE PÓŁ ZACISKU ( PÓŁ ZACISK PĘTELKOWY ). OBROŻA PRZY POCIĄGNIĘCIU, ZACISKA SIĘ ŚCIŚLE PRZYLEGAJĄC DO SZYI PSA ( DO MIEJSCA, DO KTÓREGO USTAWIONA JEST REGULACJA ), A NA LUŹNEJ SMYCZY OBROŻA LUŹNO UKŁADA SIĘ NA SZYI PSA. ZACISK (PĘTELKA) MA DŁUGOŚĆ OKOŁO 10CM ( PRZY NAJMNIEJSZYCH ROZMIARACH 15CM - 25CM - ZACISK MOŻE BYĆ KRÓTSZY). ZACISK NIE WLICZA SIĘ W ROZMIAR OBROŻY. W OPCJI Z PODSZYCIEM OBROŻY MINKI LUB PIANKĄ - DODATKOWO PODSZYTA JEST TYLKO CZĘŚĆ Z REGULACJĄ, ZACISK JEST BEZ DODATKOWEGO PODSZYCIA.

 

 

KLAMRA ZATRZASKOWA PLASTIKOWA

KLASYCZNE ZAPIĘCIE NA KLAMRĘ, OBROŻA REGULOWANA. PRZY OBROŻACH O SZEROKOŚCI OD 1,5CM DO 2,5CM ZAZWYCZAJ STOSUJEMY KLAMRY Z BLOKADĄ ( NA SZEROKOŚĆ 1,5 CM CZERWONY GUZIK, NA SZEROKOŚĆ 2 CM I 2,5 CM CZARNY GUZIK ). PRZY OBROŻACH O SZEROKOŚCI POWYŻEJ 3CM UŻYWAMY KLAMER GŁADKICH. WYKONYWANA NA OBWÓD SZYI PSA  PLUS ZAPAS W REGULACJI. 

 

PÓŁ ZACISK KLASYCZNY

ZAKŁADA SIĘ JĄ PRZEZ GŁOWĘ PSA. OBROŻA PRZY POCIĄGNIĘCIU, ZACISKA SIĘ ŚCIŚLE PRZYLEGAJĄC DO SZYI PSA ( DO MIEJSCA, DO KTÓREGO USTAWIONA JEST REGULACJA ), A NA LUŹNEJ SMYCZY OBROŻA LUŹNO UKŁADA SIĘ NA SZYI PSA. ZACISK MA DŁUGOŚĆ OKOŁO 8CM ( PRZY NAJMNIEJSZYCH ROZMIARACH 15CM - 25CM - ZACISK MOŻE BYĆ KRÓTSZY). 

 

KLAMRA ZATRZASKOWA METALOWA SREBRNA, RÓŻOWE ZŁOTO LUB ZŁOTA 

ZAPIĘCIE NA KLAMRĘ METALOWĄ, DO WYBORU SREBRNA, RÓŻOWE ZŁOTO, ZŁOTA LUB TĘCZOWE OKUCIA. OBROŻA REGULOWANA, WYKONYWANA NA OBWÓD SZYI PSA  PLUS ZAPAS W REGULACJI. PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KLAMRY METALOWE SĄ DUŻO CIĘŻSZE OD PLASTIKOWYCH. KLAMRA ZŁOTA DOSTĘPNA DLA SZEROKOŚCI OD 1,5CM DO 3CM, KLAMRA  SREBRNA, TĘCZOWA I RÓŻOWE ZŁOTO DO SZ. 4CM. PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE METALOWE KLAMRY BARDZO ŁATWO SIĘ RYSUJĄ. 

 

ZAPIĘCIE DOUBLE LOCK

ZAPIĘCIE DOUBLE LOCK, CZYLI PODWÓJNE ZABEZPIECZENIE. KLAMRA ZATRZASKOWA PLUS DWA PÓŁKÓŁKA. ZACZEPIAJĄC KARABIŃCZYK O PÓŁKÓŁKA, NAWET JEŚLI KLAMRA ZAWIEDZIE I OTWORZY SIĘ TO DZIĘKI ZAPIĘCIU NA OBA PÓŁKÓŁKA OBROŻA ZOSTAJE NA MIEJSCU. ZAPIĘCIE POLECANE ZWŁASZCZA DLA SILNYCH PSÓW. 

 

 

DOSTĘPNE SĄ TAKŻE, CZARNE OKUCIA. UWAGA CZARNE OKUCIA SĄ POWLEKANE, OZNACZA TO, ŻE Z CZASEM CZARNA POWŁOKA MOŻE SIĘ ŚCIERAĆ I ODPRYSKIWAĆ, I NIE PODLEGA TO REKLAMACJI.   

 

Chcesz więcej? Załóż konto w SowinkaDesign!

Załóż konto na naszej stronie aby mieć dostęp do swojego panelu klienta i śledź status swojego zamówienia.
Dzięki rejestracji zbierasz sówki za zakupy w programie "Moje Sówki", które następnie możesz wykorzystać przy zakupach!

Załóż konto

Masz już konto? Zaloguj się do swojego panelu klienta.

Zaloguj się

Nowości

Newsletter

Zapisz się na Sowinkowy newsletter, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami!

Polityka prywatności